Blender Vitamix Pro 500

Blender PRO 500 to nowoczesne kuchenne urządzenie, które jest przeznaczone do domowego użytku. Ma ono również dodatkowy dzban Dry Blade, który ma pojemność 0,9l. Jest to nowoczesne urządzenie, które ma również przygotowane trzy stałe funkcje, dzięki którym będzie można przygotowywać sobie miedzy innymi smaczne napoje gęste, mrożone desery czy też gorące zupy. Wystarczy jedynie wybrać na tarczy jakąś odpowiednią opcję, a blender już sam będzie wykonywał te wszystkie ważne zadania. Jeśli chcemy nieco zmienić przepis i modyfikować to wszystko co będzie wykonywane to sami będziemy mogli w jakieś mierze ustawiać przepis korzystając z takiej tarczy i zmieniając te programy, które były ustawione. Jeśli chodzi o specjalną funkcję pulse to ona również dobrze się sprawdzi, ponieważ właśnie dzięki niej do indywidualnych potrzeb można dopasować konsystencję tego co będziemy chcieli przygotowywać.

Vitamix to urządzenie z najwyższej półki, które przypadnie do gustu również wybrednym klientom. Jeśli oczekujemy rezultatu jak w najlepszych restauracjach to wydaje się, że właśnie dzięki temu urządzeniu będzie można to osiągnąć. Wszystko to co przygotujemy będzie rzeczywiście doskonałe.

Charakterystyczne cechy blendera Vitamix PRO 500:

Specjalnie przygotowywane trzy programy, na których można pracować bez ustawiania parametrów Funkcja pulse, która daje możliwość uruchomienia i wyłączenia urządzenia na żądanie, dlatego dopasowujemy nią konsystencję napojów Tarcza ze specjalnym pokrętłem, które daje nam możliwość dopasowania prędkości

Obudowa urządzenia przygotowana ze stali szczotkowanej, która będzie odporna na zabrudzenia i łatwo będzie ją będzie można wyczyścić. Dodatkowo producent do urządzenia daje nam jeszcze specjalną książeczkę, w której znajdziemy wiele cennych przepisów jakie będziemy mogli wykorzystywać. To jak się wydaje korzystne rozwiązanie, które wielu osobom przypadnie do gustu, dlatego warto po niego sięgnąć. Jakość urządzenia jest wyjątkowa i będzie on wolny od bisfenoli, dlatego nie trzeba się obawiać kontaktu z żywnością poszczególnych części tego sprzętu.

O serwisie

Nudzą Cie codzienne posiłki?

Chciałbyś do swojej diety wprowadzić urozmaicenie?

Skorzystaj z naszych porad i wybierz odpowiednie dla siebie urządzenie, które będzie nieustannie wykorzystywane w Twojej  kuchni.

Kontakt

kontakt@modnaobsesja.pl

Galeria