Wyciskarka do soków inwestycją w zdrowie

Zależy nam na zdrowiu, trudno więc dziwić się, że coraz częściej rezygnujemy z przetworzonej żywności po to, aby zamienić ją na produkty przygotowane przez nas samodzielnie. Żegnamy się w związku z tym również z sokami z kartonów, te są bowiem nie tylko często dosładzane, ale i uzupełniane o substancje chemiczne, które stanowią zagrożenie dla zdrowia.

Wyciskarka Hurom

Osoby, które chcą zmienić styl życia, powinny zatem zainteresować się wyciskarkami Hurom drugiej generacji. Te już od dawna są reklamowane jako inwestycja w zdrowie i trudno się z tym nie zgodzić. Marka Hurom zaliczana jest do tych, w przypadku których można mówić o pełnym zrozumieniu dla potrzeb klientów. Już choćby dlatego w jej ofercie znalazły się zaawansowane rozwiązania pozwalające na wyciśnięcie tego, co najlepsze nie tylko z owoców, ale i z warzyw.

Pozwala to na uzyskanie soków, które będą nie tylko zdrowe, ale i pełnowartościowe, kuszące wyjątkowym smakiem i walorami ożywczymi. O tym, jak bardzo wartościowe są takie soki, nikogo już dziś nie trzeba chyba przekonywać. Organizm radzi sobie przecież znacznie lepiej tak z owocami, jak i z warzywami, jeśli są mu one dostarczane w płynnej postaci.

Wolnoobrotowa wyciskarka

Hurom zwraca na siebie jednak uwagę z jeszcze innego powodu. Możemy liczyć nie tylko na wartościowość, ale i na płynną formę soku, co wcale nie jest oczywiste w przypadku innych wyciskarek. Ten produkt, który jest polecany najczęściej, odznacza się tym, że działa na wolnych obrotach.

Oczyszczony organizm

Umożliwia to zastosowanie technologii SST. Wałek obraca się nawet dwa razy wolniej, niż ma to miejsce w wyciskarkach konkurencyjnych firm., a tym samym nie musimy obawiać się o to, że podniesie się temperatura wewnątrz sprzętu.

Ma to ogromne znaczenie, im jest bowiem wyższa, tym mniejsza jest zawartość witamin, minerałów enzymów oraz innych substancji, które wchodzą w skład przygotowanego w ten sposób soku. Soki wyciskane w wyciskarkach są wysoko cenione również dlatego, że znajdują się w nich tak zwane fitochemikalia. To właśnie te substancje odznaczają się działaniem obronnym, są więc nieocenione wówczas, gdy chcemy poprawić odporność naszego organizmu.

Co wyciskać?

Wyciskarki Hurom drugiej generacji zwracają na siebie uwagę również dlatego, że pozwalają już nie tylko na wyciskanie warzyw oraz owoców. Można na nie liczyć również wówczas, gdy myślimy o sokach z dodatkiem traw zbóż, nasion, a nawet warzyw liściastych. Co więcej, pozwalają na wyciśnięcie wielu owoców razem ze skórkami oraz pestkami, które wchodzą w ich skład. Okazuje się przy tym, że czas pozyskiwania soku jest wyjątkowo krótki, co jest kolejną zaletą urządzenia.

O serwisie

Nudzą Cie codzienne posiłki?

Chciałbyś do swojej diety wprowadzić urozmaicenie?

Skorzystaj z naszych porad i wybierz odpowiednie dla siebie urządzenie, które będzie nieustannie wykorzystywane w Twojej  kuchni.

Kontakt

kontakt@modnaobsesja.pl

Galeria