Foppapedretti – nowa włoska marka w Polsce

Foppapedretti – naprawdę znana i ceniona włoska marka, którą zna, kocha i pożąda każdy Włoch. W czerwcu pojawiła się również w naszym kraju. Na polskim rynku zadebiutował jeden z najstarszych włoskich producentów, który w swojej ofercie posiada meble drewniane wyróżniające się niezwykłą praktycznością oraz pomysłowością. W ofercie firma ma także artykuły tworzone z myślą o najmłodszych – wózki, akcesoria oraz meble do pokoi dziecięcych. Na początku w naszym kraju dostępne będą kolekcje dla dzieci obejmujące wózki, foteliki i akcesoria, a także piękne meble: łóżeczka, szafy oraz komody.

Foppapedretti

Jest to firma niezwykła. W prowadzonym na terenie Włoszech rankingu rozpoznawalności włoskich firm zajęła 3 miejsce. Uplasowała się zaraz za Ferrari oraz Parmiggiano Reggiano. Od przeszło 60 lat firmę prowadzi rodzina Foppa Pedretii. Od samego początku firma zdobyła serca Włochów pomysłami na produkty, które nie tylko ułatwiają życie, ale naprawdę je zmieniają. Włosi mówią, że na produkty tej firmy nie każdego stać, ale każdy marzy o tym, aby je mieć. Nie ma się więc co dziwić, że produkty tej znanej firmy zajmują czołowe miejsca na listach prezentów ślubnych we Włoszech. W każdym włoskim domu można znaleźć przynajmniej jeden produkt, na którym znajduje się słynne logo Foppapedretii.

Prezes Foppapedretti – Luciano Bonetti – mówił, że Polacy są narodem wyjątkowym, który bardzo mocno ceni nowoczesność, design i styl, jednocześnie nie zapominając o wartościach rodzinnych. Stąd wynika przekonanie, że produkty marki podbiją serca Polaków. Produkty firmy dostępne są w kilkunastu krajach na całym świecie od naprawdę dawna. Dostępne są na rynku: -koreańskim; -francuskim; -rosyjskim; -niemieckim. Co roku przyznawane im są nagrody w konkursach prowadzonych przez portale parentingowe.

Pokój dziecięcy

Prestiż marki

Wśród nagród, które udało się zdobyć firmie Foppapedretti jest między innymi Red Dot Design Award, którą przyznano firmie w 2011 roku. Uhonorowano wówczas wózek MYO Tronic – jedyny na świecie wózek dziecięcy, który wyposażono w napęd elektryczny. Jego niewątpliwym atutem jest wyjątkowy design. Wózek ten – jak również wiele produktów dla dzieci – mogą kupić również polscy rodzice. Produkty firmy Foppapedretti wyróżniają się wyjątkowym designem, który jest bardzo charakterystyczny dla tego śródziemnomorskiego kraju.

O serwisie

Nudzą Cie codzienne posiłki?

Chciałbyś do swojej diety wprowadzić urozmaicenie?

Skorzystaj z naszych porad i wybierz odpowiednie dla siebie urządzenie, które będzie nieustannie wykorzystywane w Twojej  kuchni.

Kontakt

kontakt@modnaobsesja.pl

Galeria